Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Oferta
Foto
Foto
Foto
Foto

Dobry klimat do zabawy oraz pełen profesjonalizm, jest mottem do wszelkich podejmowanych przez nas działań w zakresie proponowanej oferty.

Oferta ta adresowana jest do wszystkich ludzi aktywnych, otwartych, wrażliwych i doceniających znaczenie dobrej rozrywki w życiu.

Podstawową formą spędzenia czasu w naszym lokalu jest spotkanie sportowo - rekreacyjne połączone z grą w kręgle. Tory udostępniamy w systemie czasowym, a wynajęcie jednego toru kręgielni niezależnie od pory oraz dnia tygodnia kosztuje 40 zł za godzinę. Na jednym torze komfortowo uprzyjemniać sobie czas może maksymalnie 9 osób. Osoby przebywające na kręgielni muszą korzystać z obuwia zamiennego. Może to być własne obuwie zamienne (czyste, sportowe obuwie zamienne) lub wypożyczone bezpłatnie w lokalu obuwie sportowe. Tory rezerwować można osobiście w siedzibie lokalu lub telefonicznie pod numerem 077 4 695 439.

Przy torach bowlingowych oraz na znajdującej się przy nich sali znajdują się stoliki, gdzie mogą się Państwo rozkoszować napojami oraz daniami małej gastronomii. W naszej ofercie znajduje się duży wybór napojów bezalkoholowych, z pianką, a także „tych wyskokowych”. Przyrządzamy również bardzo smaczne dania barowe, takie jak np. zapiekanki, flaczki, fasolka po bretońsku itp.

W celu organizacji imprezy okolicznościowej, dla dużej ilości osób, oferujemy wynajem całego lub części lokalu. Po uprzednim ustaleniu szczegółów zapewniamy catering (ciepłe posiłki, zakąski, domowe ciasta) i obsługę kelnerską, a na życzenie także atrakcje artystyczne.

Przyjmujemy płatności gotówkowe, istnieje możliwość zapłaty przelewem na konto bankowe.

Sądzimy, że w naszej ofercie każdy znajdzie „coś” interesującego dla siebie.

Gorąco zatem zapraszamy do naszego lokalu!

Aktualności
Zapraszamy do subskrypcji

Kliknij więcej a przekonasz się jakie możliwości daje subskrypcja


 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH